Поїздка до Києва

Дата опублікування:
17 червня 2016 року.

16 червня за підтримки народного депутата України Ігоря Бриченка Київ зустрічав працівників освітніх закладів Снігурівського району. Знайомство почалося з екскурсії до НП «Межигір’я». Тут для нас відкрилась картина дивовижної краси. Штучні озерця з рибками, різноманіття флори і фауни, незвичайні споруди, «Галеон», музей ретро-автомобілів викликали неперевершені враження.

 Далі вирушили до Верховної Ради, де нас зустрів депутат ВРУ, куратор БФ “Крокуємо з турботою” Ігор Бриченко, куратор проекту “Активне довголіття” Тарас Кремінь, народний депутат Вадим Підберезняк. В їдальні Комітетів ми мали можливість скуштувати депутатський обід. І потім довгоочікувана екскурсія по Головному будинку Сесійної зали ВРУ, де екскурсовод торкнувся всіх історичних та суспільно-політичних куточків будівлі. Побували у конференц-залі. Мали можливість побувати на самій сесії Верховної Ради України, побачити політиків за роботою.

Після екскурсії в Раді вирушили до Музею популярної науки і техніки “Експериментаніум”. Пройшлися Алеєю Героїв Небесної Сотні.

 Заключною була вечеря в Макдональдсі. Стомлені, але з найяскравішими емоціями поверталися додому.

 Ми безмежно вдячні нашому депутату Бриченку Ігорю Віталійовичу за організацію поїздки, за подаровану змогу побачити  Київ. Нехай ваша доброта проростає рясним цвітом на життєвій ниві й повернеться до Вас сторицею. Бажаємо здійснення всіх мрій і задумів в ім`я рідного народу!

Окремі слова вдячності хочеться сказати помічнику народного депутата України Олексію Петренку, який впродовж усього дня супроводжував нас та розповідав багато цікавого.

Ця подорож залишила незабутній слід у наших серцях.

Від імені класних керівників 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Снігурівського району вчитель Горохівської ЗОШ Стібак О.В.

^ Вгору ^