Позашкілля забезпечує цікаве дозвілля

Дата опублікування:
14 січня 2019 року.

     Канікули – це пора , на яку очікує кожен школяр, адже це різноманітна можливість відпочити.

     Провести канікули цікаво й корисно, не просиджуючи перед телевізором чи комп’ютером, допомагає позашкільний заклад. Снігурівський Будинок творчості дітей та юнацтва спланував ряд заходів, спрямованих на розвиток творчих здібностей, розширення кругозору гуртківців, забезпечення цікавого і змістовного дозвілля впродовж зимових канікул. Серед них: змагання по метальним планерам категорії Н-15 в зимовій першості авіамоделей, відкрита командна першість ДЮСШ ІІ ліга з шахів, акція «Пташина їдальня». Також гуртківцям були запропоновані майстер-класи: «Зимова листівка», «Аквагрим», «Пряник-медівничок», «Сувенір на щастя», з робототехніки «I Will». Знайти цікаві ідеї саморобних прикрас до новорічних свят  діти та дорослі мали змогу у «Майстерні дозвілля».

     Протягом зимових канікул працювала виставка «Візерунки білосніжної зими». Різножанрові роботи зачаровували відвідувачів своєю безмежною фантазією, особливим баченням світу, оригінальністю композицій та вишуканістю палітри.

     З задоволенням діти і дорослі подивилися новорічну шоу-виставу «БТДЮ-ЕЙР». У яскравій чарівній феєрії взяли участь понад 100 юних акторів, які виконали ексклюзивні пісні, акробатичні трюки, чудові танці. Наприкінці програми всі діти отримали солодощі та мали змогу зробити фото біля красуні ялиночки.

     Вихованці БТДЮ побували у Львові на відкритті виставки «Просто небилиці», на новорічній ялинці в обласному Будинку художньої творчості. Танцювальний флеш-моб та пізновально-розважальні програми зібрали всіх бажаючих, хто любить розваги під час заходів «Сніговик збирає друзів», «Веселі зимові вибрики», «Україна колядує», новорічні віншування від гурту педагогів та вихованців БТДЮ «Щастя безмежного в році новому, миру і радості Вашому дому!» .

     Радісні очікування чарівних новорічних свят, подарунків, несподіваних сюрпризів реалізувалися. Юні гуртківці не лише збагатилися яскравими враженнями та ідеями, а й переконалися у важливості спільної праці педагогів та вихованців, що забезпечує гармонію взаємин й стимулює творчі досягнення.

^ Вгору ^