Працювала літня школа «Google»

Дата опублікування:
4 червня 2016 року.

     З  30 травня до 3 червня 2016 року в місті Очакові працювала літня школа «Безпека в Інтернеті», що проводилася у рамках проекту «Цифрове перетворення Миколаївської області» за підтримки Google Україна.

У роботі літньої школи від нашого району взяли участь завідувач Снігурівського РМК Богданова Г.О., методист даної установи Татаренко О.А. та вчитель Куйбишевського НВК Манзюк О.О.

     П’ятиденний тренінг проводили працівники Інституту модернізації змісту освіти: сертифікований тренер Google Наталія Саражинська, завідувач сектору розвитку навичок мислення, спілкування та співробітництва Артем Герман і методист вищої категорії сектору цифрової грамотності Олена Бордун.

     P1380137P1370820P1370909

Педагоги області познайомилися з інструментами, що допоможуть безпечному мандруванню веб-сторінками, навчилися підвищувати рівень безпеки свого облікового запису Google, використовувати засоби керування власними та дитячими даними, а також  захищати їх конфіденційність, керувати вмістом, який може переглядати сім’я в Інтернеті чи дитячий колектив у школі, ознайомилися з нормами культури спілкування в соціальних медіа.

     P1370740P1370471P1370485На завершення учасники школи презентували дорожню карту використання опанованих інструментів  та отримали сертифікати учасників літньої школи  «Безпека в Інтернеті».

О.Татаренко,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^