Працюємо творчо

Дата опублікування:
6 квітня 2017 року.

     

         Відповідно до плану методичної роботи у березні поточного року проведено чергове засідання МО вчителів гуманітарного циклу Нововасилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За круглим столом обговорено ряд питань. Виступаючі ознайомлювали колег з наробками у плані дидактичного  та матеріально-технічного наповнення кабінетів. Особливо треба відзначити роботу у цьому напрямку вчителя зарубіжної літератури Єндзевич А.В. Завдяки зусиллям вчителя Мовчан В.В. у кабінеті англійської мови кардинально змінено інтерۥєр, наочність.

         Під час засідання відбувся педагогічний діалог «Сучасний урок у контексті компетентністного підходу», у ході якого присутні обмінялися думками та методичними порадами щодо формування ключових  компетентностей і важливості безперервного пошуку методичних ідей для проектування й практичного забезпечення компетентнісного підходу в світі.

         Цікавими були виступи колег, які атестуються у 2017 році, про їх діяльність у міжатестаційний період. Варто відзначити інноваційні методичні пошуки вчителя історії Пастухова О.В., який переконав присутніх, що його методика сприяє підвищенню мотивації до навчання, пробуджує інтерес до предмета, а в результаті – допомагає давати якісні знання.

         Викликав захоплення виступ творчого, досвідченого майстра учительської справи, учителя-методиста Єндзевич А.В., яка ознайомила колег зі своєю методикою роботи з художнім твором. Використання нею інновацій, елементів компаративістики, міжмистецьких та міжпредметних звۥязків свідчать, що вчитель йде в ногу з часом, прагне удосконалення й готова поділитись здобутками з колегами, про що запевняють її майстер-класи, підготовлені збірки, робота в обласній творчій групі та чимало сертифікатів про поширення досвіду. Прозвітувала про свої педагогічні надбання і вчитель англійської мови Мовчан В.В. Представлене нею портфоліо, методичні наробки доводять, що вчитель активно працює у плані самоосвіти і самовдосконалення, уміло поєднує у своїй діяльності традиції та інновації.

         Члени МО заслухали виступи своїх колег Вербицької  В.М. та Гурової О.В.  про підготовку учнів до ДПА та ЗНО.

         Закінчилося засідання методичними перегуками, під час яких було обговорено матеріали методичної преси.

                                                                                              Голова шкільного методичного обۥєднання вчителів гуманітарного циклу

Гурова Олена Василівна

^ Вгору ^