сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Презентаційний меседж дошкілля

Дата опублікування:
23 лютого 2018 року.

     Одним із завдань методичної роботи на сучасному етапі є спрямування діяльності педагогів закладів дошкільної освіти у русло нового освітнього простору шляхом розвитку їх професійної компетентності.

     Для реалізації цього завдання відбувся презентаційний меседж вихователів ЗДО «А я роблю так».

     Педагогічні  працівники закладів дошкільної освіти, які атестуються у поточному навчальному році, представили колегам мультимедійні презентації й відеофільми з описом досвіду роботи й провели майстер-класи із застосування інноваційних методик і технологій.

       У ході заходу було розкрито зміст методики Домана Глена (Шуляк А.В.), ейдетики (педагоги Полторакова І.В. і Маврич Т.А.), біоенегропластики (Коптєва І.В.), нестандартних технік малювання (Бєлогубова С.В.), точкового масажу (Кісліченко Н.М.),  дослідницької  діяльності   дошкільників (Левченко Ю.В.), сенсорного виховання (Віндюк Ю.В.), нетрадиційної техніки роботи з народним фольклором (Криль А.А.), мнемотехніки (Кравчук В.В.), роботи з паличками Кюїзеннера (Руссу О.Ю.), гри на саморобних музичних інструментах (Деменчук К.Г.).

     Присутні мали змогу оцінити досягнення колег, поділитися досвідом роботи, поповнити власний багаж знань.

     Проведений захід довів, що педагоги дошкілля націлені на активний педагогічний пошук та інтенсифікацію своєї роботи задля підготовки дитини до навчання у Новій українській школі.

О.А.Татаренко,

методист Снігурівського РМК

         

^ Вгору ^