Фестиваль «IWillCode — 2017»

Дата опублікування:
13 березня 2017 року.

Ось і відбувся заключний етап нашого дистанційного навчання у клубі «IWillCode». 10 березня найактивніші учасники завітали на Обласний фестиваль з візуального програмування. Діти презентували свої проекти і тим самим підтверджували уже закріплений за ними раніше статус Scratch-кодувальників.

Від Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва у фестивалі взяло участь9 вихованців гуртка «Юні користувачі персонального комп’ютера». Четверо із них отримали призові місця та нагороджені дипломами і цінними призами.

Слука Артем посівI місце в номінації «Scratch-навчальний проект» за роботу «Червона книга України».Толстова Катерина – II місце в номінації «Scratch-історія» за роботу «Пригоди дітей». Треті місця завоювали Єропунов Олександр за роботу «Знайомтесь: комп’ютер!» у номінації «Scratch-навчальний проект» та Єршова Ангеліна за роботу «Лабіринт» в номінації «Scratch-гра».

Свої проекти діти розробляли на основі раніше вивчених та зроблених робіт. Головним завданням було винайти та створити зовсім новий авторський проект, що повинен повністю розкрити обрану тему й відповідати одній із трьох номінацій. У ньому треба було використати якнайбільше вже знайомих команд та обов’язково музичний супровід або самостійно записаний голос дитини.

Тож в результаті вихованці отримали роботи, що не тільки можна було показати на фестивалі іншим учасникам, гостям, а й використати їх на уроках, з тем яких гуртківці й обирали тематику своїх робіт. Тим самим допомогти вчителю демонстраційним матеріалом та поділитися досвідом зі своїми однокласниками.

Гуртківці, що не посіли призових місць, нагороджені грамотами за участь в Обласному фестивалі з візуального програмування. Всі учасники також отримали сертифікати про успішне завершення дистанційного курсу з основ візуального програмування Scratch.

 

І. О. Грибок, керівник гуртка «Юні користувачі персонального комп’ютера»

 

^ Вгору ^