Про проведення Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти Снігурівського району у 2018 році

Дата опублікування:
29 травня 2018 року.

     З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей,  захисту життя у надзвичайних ситуаціях та удосконалення теоретичних знань і практичних навичок з питань захисту та дій в умовах різних ситуацій з 14 по 18 травня 2018 року  у 27 ЗДО та 7 НВК  району проведено Тиждень безпеки дитини, до участі у заході залучено 1380 вихованців та 320 працівників ЗДО.

    В рамках Тижня безпеки проведено низку відповідних заходів. Серед них спеціальні зайняття з ОБЖД, огляди-конкурси дитячого малюнка та дидактичних посібників, екскурсії, спостереження, дидактичні, розвиваючі, рольові та спортивні ігри.

       У результаті різноманітних форм роботи у ЗДО та НВК району впорядковано необхідну нормативну документацію з питань охорони праці та життя. Розроблено методичні рекомендації, пам’ятки, ділові ігри, конспекти занять з дітьми на різну тематику: «Коли я сам вдома», «Експлуатація побутових газових та електричних пристроїв», «На дорозі, в місті, вдома – все безпечно і знайомо», «Сірник маленький, а біда велика», «Вітаміни з нітратами», «Гриби та лікарські рослини» та ін. В групах, у коридорах ЗДО та НВК розміщені тематичні стенди на різну тематику з питань безпеки життєдіяльності: «Правила безпеки на воді», «Коли я сам вдома», «Пожежник-рятувальник» та інші.

      Проведені заходи допомогли сформувати у дітей пріоритет здорового способу життя; познайомили з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному й соціальному середовищі, спрямованими на збереження життя й зміцнення здоров’я; навчили  методам самозахисту в умовах існування загрози для життя.

      І.О.Галагуз, провідний спеціаліст відділу освіти.

 

^ Вгору ^