Про проведення Всеукраїнського математичного конкурсу «Кенгуру» у 2018-2019 навчальному році

Дата опублікування:
29 жовтня 2018 року.

Конкурс проводиться у два етапи: осінній (листопад-грудень) та весняний (березень). Обидва конкурси незалежні між собою.

Мета першого етапу Конкурсу — пропедевтика знань та умінь учнів 2-6 класів. Цей етап Конкурсу проводиться за завданнями, визначеними Організаційним комітетом.

Мета другого етапу Конкурсу — поглиблення знань та умінь учнів 2-11 класів на основі матеріалів, що надані Асоціацією.

Перший етап проводиться в один день 7 грудня 2018 року, Другий етап — в один день 21 березня 2019 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

Вчитель надає районному координатору (Карташова З.Я., керівник РМО вчителів математики) необхідні дані про учасників свого навчального закладу заявку від школи, списки та внески учасників (у паперовій та електронній формі на пошту Снігурівського РМК, з поміткою для Карташової З.Я. конкурс «Кенгуру»), завірені керівником навчального закладу до 10 листопада 2018 року. У 2018 році рекомендований благодійний внесок від кожного учасника становить 20 грн.

Районний координатор оформляє загальну заявку, в якій зазначає усі навчальні заклади, кількість учасників за класами і надсилає її обласному координатору у визначені строки.

Зверніть увагу на те, що цього року код учасника заходу став шестицифровим.

Інформаційні матеріали для підготовки до конкурсу, форми заявок, у яких подаються окремо списки учасників від кожного навчального закладу та кількість учасників, розміщаються на сайті Математичного міжнародного конкурсу «Кенгуру».

^ Вгору ^