Пробне ЗНО-2020

Дата опублікування:
23 жовтня 2019 року.

     Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 року №139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.

     Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

    Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

    Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

    Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

    Тести пробного ЗНО відповідають програмам ЗНО, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт ЗНО, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

    Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено до 11.12.2019 року.

 

 

^ Вгору ^