Профорієнтація в школі

Дата опублікування:
18 Листопада 2019 року.

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі. Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу і любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібно кваліфіковано інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

 Саме з такою метою у Калинівському НВК пройшла зустріч  старшокласників з представником  Снігурівської служби зайнятості Хижняк Оленою Вікторівною.  Вона познайомила учнів з  видами професій, які є затребуваними на сьогоднішній день як у нашому районі так і в країні в цілому ; провела цікаві тестування, які допомагають дитині зрозуміти різницю між захопленнями і  хобі,  та навиками майбутньої професії .

Учні були активними учасниками, які висловлювали свою точку зору, щодо вибору професії, навчального закладу і ймовірності працевлаштування за обраною професійною діяльністю.

ЗДВР Калинівського НВК

Н.Мікуляк

^ Вгору ^