Проведення моніторингового дослідження регіонального рівня «Нова українська школа: погляди стейкхолдерів»

Дата опублікування:
20 листопада 2018 року.

    Із метою виявлення ставлення педагогічної і батьківської громадськості Миколаївської області до перших кроків освітньої реформи Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ініціює проведення моніторингового дослідження регіонального рівня «Нова українська школа: погляди стейкхолдерів» (далі – Дослідження). Отримані дані буде представлено на громадських слуханнях про нову українську школу.

    У період із 22  до 27 листопада  2018 року до участі в Дослідженні, яке проводиться із використанням інструменту форми Google, запрошуються учителі перших класів та батьки учнів перших класів.

Порядок проведення  Дослідження

    Моніторингового дослідження регіонального рівня «Нова українська школа: погляди стейкхолдерів» проводиться Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти з метою виявлення ставлення педагогічної і батьківської громадськості Миколаївської області до перших кроків освітньої реформи. Отримані аналітичні дані буде представлено широким колам на громадських слуханнях про нову українську школу.

Для якісної організації та проведення моніторингового дослідження в науково-методичних установах, органах управління освітою визначається регіональний координатор, до повноважень якого входить:

  • визначення закладів освіти, представники яких братимуть участь в опитуванні відповідно до складу квотної вибіркової сукупності (додаток 2);
  • проведення інструктажу для респондентів щодо заповнення анкет;
  • відстеження участі респондентів в опитуванні.
  • надання не пізніше 27 листопада 2018 року інформації про перелік закладів освіти, представники яких узяли участь в опитуванні, на електронну адресу: oksana.kuleshova@moippo.mk.ua

Точність отриманих результатів анкетування залежить від об’єктивності та відвертості відповідей респондентів. У зв’язку з неможливістю відстежити   участь кожного респондента в анкетуванні та необхідністю дотримання  складу вибіркової сукупності просимо регіональних координаторів відповідально поставитися до формування контингенту респондентів на місцях і простежитии їхню участь  в опитуванні.

Опитування відбудеться в період із 22 до 27 листопада 2018 року із використанням інструменту форми Google.

Учителям перших класів необхідно перейти за посиланнями:

https://goo.gl/forms/YkJuWc6Y6v60blNX2

Батькам учнів перших класів необхідно перейти за посиланням:

https://goo.gl/forms/RD8Yt7UEEaWldrv53

Склад вибіркової сукупності

Район (місто, ОТГ) Учителі 1 класів Батьки учнів 1 класів
село місто село місто
Снігурівський район        
Баратівська ЗОШ 1   1  
Горохівська ЗОШ 1   1  
Євгенівський НВК 1   1  
Калинівський НВК 1   1  
Киселівська ЗОШ 1   1  
Новокиївська ЗОШ 1   1  
Олександрівська ЗОШ 1   1  
Павлівський НВК 1   1  
Тамаринська ЗОШ 1   1  
Центральна ЗОШ 1   1  
Василівська ЗОШ 1   1  
Разом 11   11  
^ Вгору ^