Проведено нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів

Дата опублікування:
21 липня 2016 року.

20 липня 2016 року відділом освіти райдержадміністрації спільно з Снігурівським районним центром фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти  проведено нараду директорів загальноосвітніх навчальних закладів. На нараду були запрошені голова райдержадміністрації Твардовська Т.М. і її перший заступник Бохонок А.С.

Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних питань із підготовки навчальних закладів до нового навчального року, зокрема ходу ремонтних робіт у будівлях ЗОШ, в тому числі заміни вікон на енергоефективні, забезпечення учнів підручниками, влаштування молодих спеціалістів-педагогів тощо.

Голова райдержадміністрації Твардовська Т.М. довела до відома керівників ЗОШ деякі фінансові показники галузі освіти, назвавши обсяг коштів з державної освітньої субвенції та районного бюджету, що виділені на ремонт, заміну вікон у розрізі кожного навчального закладу.  Повідомила про виділення з нового року коштів освітньої субвенції на одного учня без можливості перерозподілу сум між навчальними закладами у зв’язку з їх низькою наповнюваністю. Торкнулась питання рейтингового оцінювання роботи місцевих органів виконавчої влади губернатором області: до рейтингових показників включені і результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Перший заступник голови райдержадміністрації Бохонок А.С. зосередив увагу присутніх на важливості тісної співпраці керівництва ЗОШ із відділом освіти, райдержадміністрацією у вирішенні проблем закладів.

Заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Забава О.В. довела до відома керівників шкіл постанову КМУ від 24.06.2016 №395 щодо виділення коштів на заміну вікон на звернення ЗОШ до народного депутата України Вадатурського А.О. З метою підготовки заявки для проведення торгів на закупівлю та встановлення вікон зосередила увагу на формуванні замовлення на розміри, кількість, якість і схеми вікон та забезпечення співфінансування із їх встановлення. Повідомила про стан закупівлі підручників для учнів 4, 7 класів за кошти районного бюджету та освітньої субвенції. Ознайомила з особливостями складання робочих навчальних планів на новий 2016-2017 навчальний рік, структури навчального року та режиму роботи закладів.

Директор Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Даценко В.А. довів до відома  керівників ЗОШ правильність подачі заявок за закупівлю предметів і матеріалів з метою формування пропозицій в системі електронних закупівель «Prozorro». Зосередив увагу на підготовці навчальних закладів, в тому числі їх систем опалення, шкільних автобусів до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років.

З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Снігурівського району надані відповідні доручення і рекомендації.

^ Вгору ^