Проведено засідання круглого столу

Дата опублікування:
23 серпня 2019 року.

       23 серпня районним методичним кабінетом було проведено засідання круглого столу для завідувачів закладів дошкільної освіти. Перед учасниками виступила завідувач РМК Горностай Л. з аналізом роботи за 2018-2019 н.р. та  з пропозицією щодо планування на 2019-2020 н.р. Лариса Володимирівна також ознайомила присутніх із новими нормативними документами щодо організації навчально-виховного процесу у 2019-2020 н.р.

      З основними аспектами атестації педагогічних працівників у 2019-2020 н.р. зосередила увагу Бєлєй Н., методист Снігурівського РМК.

Войткевич А., вихователь філії Юрівського НВК, ознайомила присутніх з питаннями, які розглядались на обласному методичному активі в МОІППО.

      Досвід роботи з батьками та громадськістю презентувала Глушко Л., завідувач Снігурівського ДНЗ № 1. Всім сподобався відеофільм, який відображає роботу закладу у національно-патріотичному напрямі.

      Лєвшова О., завідувач Снігурівського ДНЗ № 7, інформувала присутніх про освітню програму дошкільного освітнього закладу.

       Розглянуті питання активно обговорювались учасниками засідання круглого столу, виробили рекомендації  щодо роботи дошкільних навчальних закладах  у 2019-2020 н.р.

       Дякуємо адміністрації, Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка, за гостинність та надану технічну підтримку.

 

                                                       Л.Горностай, завідувач Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^