Радилися шкільні бібліотекарі

Дата опублікування:
14 Вересня 2016 року.

    Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 7 вересня 2016 року проведено  семінар шкільних бібліотекарів, участь в якому  взяли   29  осіб.

dscn0213

До учасників зібрання звернулася методист Снігурівського РМК Горностай Л.В., наголосивши,  що сучасний підхід до освіти неможливий без упровадження сучасних комп’ютерних технологій навчання, нових ефективних форм і методів організації навчально-виховного процесу, тому шкільна бібліотека повинна бути центром інформації. Лариса Володимирівна також зазначила про важливість використання комп’ютерних технологій як основи формування іміджу сучасної бібліотеки.

dscn0212

dscn0226

Керівник районного методичного об’єднання Силкіна Т.Б.  проаналізувала роботу районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів за 2015-2016 н.р. та визначила основні аспекти роботи шкільних бібліотек на 2016-2017 н.р.

dscn0215

Шкільні бібліотекарі обговорили питання планування роботи,  інноваційну діяльність бібліотек з використанням  інформаційно-комунікативних технологій. Досвідом роботи поділилася Одарченко С.Є., бібліотекар Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Методичний збірник з питань інвентаризації бібліотечного фонду шкільної бібліотеки, розроблений Горностай Л.В. та Силкіна Т.Б., презентувала  присутнім керівник методичного об‘єднання.

На нараді розглянуто питання щодо перерозподілу бібліотечного фонду підручників у межах міжбібліотечного абонементу на 2016-2017 н.р.

Нарада проведена на належному методичному рівні.

Горностай Л.В., методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^