Реєстрація на ЗНО-2020

Дата опублікування:
3 лютого 2020 року.

   

   Шановні учасники кампанії ЗНО-2020! Повідомляємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

     Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

    Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат ЗНО, який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника ЗНО.

    Індивідуальні конверти особам, які проходять ДПА у формі ЗНО, надсилаються за адресою навчального закладу, іншим особам за адресою, вказаною в реєстраційній картці.

   Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО складається з 11 навчальних предметів.

   Результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для випускників ЗЗСО:

українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);

математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);

один з предметів із переліку (на вибір випускника).

    Звертаємо увагу, що з усіх навчальних предметів для ЗНО буде встановлено результат за шкалою 100–200 балів, а предмети ДПА оцінені за шкалою 1–12 балів.

    Унесення змін до  реєстраційних даних (перереєстрація) триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року після отримання Сертифіката.

    До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

    Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.

 

О.ШИЯН, методист Снігурівського РМК,

відповідальна за ЗНО в районі

^ Вгору ^