Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання — 2017

Дата опублікування:
9 лютого 2017 року.

Реєстрація на основну сесію ЗНО-2017

         Шановні учасники кампанії «ЗНО – 2017»!

З 06 лютого 2017 року розпочато подання реєстраційних документів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні поточного року.

Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти, Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Снігурівським районним методичним кабінетом проводиться інструктивно-методична робота щодо належної організації ЗНО, якісної підготовки учнів з предметів тестування та процедури реєстрації учасників незалежного оцінювання.

Звертаємо увагу адміністрацій навчальних закладів, класних керівників випускних класів, вчителів-предметників, практичних психологів, шкільних бібліотекарів, батьківської громадськості і, звичайно, учнів 11-х класів та випускників минулих років на системну, глибоку, предметну підготовку до ЗНО – 2017.

Наразі актуальним є питання щодо формування комплекту реєстраційних документів та його подача до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. Радимо уникнути проблеми вчасного виготовлення паспорта громадянина України, оформлення документів для осіб з особливими освітніми потребами, для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою тощо.

Необхідним є вчасне формування та оформлення реєстраційної картки кожним випускником, формування загальноосвітнім навчальним закладом списку осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, та єдиного комплекту реєстраційних документів для відправлення до ХРЦОЯО.

Випускники минулих років, студенти ПТУ, ВНЗ надсилають комплект реєстраційних документів рекомендованим листом.

Для кожного учасника зовнішнього оцінювання ХРЦОЯО формує індивідуальний конверт з відповідними матеріалами і надсилає рекомендованим поштовим відправленням.

Директорів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, їх заступників як відповідальних за формування комплекту реєстраційних документів зобов‘язуємо детально опрацювати матеріали «Порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання в 2017 році», надані під час вебінару 02 лютого 2017 року, з учнями, вчителями, класними керівниками та батьками випускників.

Зазначаємо, що реєстрація на ЗНО триватиме по 17 березня 2017 року!

Бажаємо всім злагодженої роботи щодо організованого проведення кампанії «ЗНО – 2017».

Г.Богданова,

відповідальна за ЗНО в районі

^ Вгору ^