Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого

Дата опублікування:
22 вересня 2017 року.

     Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме до 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.

      Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики.

      24 травня відбудеться тестування з обов’язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури.

      Зовнішнє оцінювання з іспанської, німецької і французької мов буде проведено в один тестовий день — 29 травня. ЗНО з англійської відбудеться 1 червня.

     Тест з біології абітурієнти складатимуть 4 червня, з історії України — 6 червня, географії — 8 червня, фізики — 11 червня.

     Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 13 червня.

   Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня.

    21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників.

    Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.

   У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

  Результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ — початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

   Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які мають бажання зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

   Також результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

 

^ Вгору ^