Рішення педагогічної ради Олександрівської школи

Дата опублікування:
27 травня 2016 року.

ПРОТОКОЛ №4

СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ТА РАДИ ШКОЛИ

 Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Снігурівської районної ради

Миколаївської області

від 26.05.2016 року

Порядок денний

  1. Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів.

Завгородня Р.В., директор школи

Ухвалили:

  • Перевести до 2 класу 10 учнів з 10-ти:

 

1.Вітріва В’ячеслава

  1. Дробіт Дар’ю
  2. Картюк Ніку
  3. Кислицю Дениса
  4. Кіма Данила
  5. Кіма Микиту
  6. Одажиу Нікіту
  7. Самсонову Вікторію
  8. Халезіну Таїсію

 

  • Перевести до 3 класу 20 учнів з 20-ти:
  1. Андрієвського Артема
  2. Аркушу Дмитра
  3. Ахотнікова Івана
  4. Ахотнікову Оксану
  5. Волкову Анастасію
  6. Загоруйко Дар’ю
  7. Кіма Якова
  8. Кохова Івана
  9. Крючкова Олега
  10. Мордвінова Едуарда
  11. Перевалова Артема
  12. Перкова Саміра
  13. Плотнікову Анастасію
  14. Савицького Микиту
  15. Сироту Варвару
  16. Ульшина Раміна
  17. Федорець Аріну
  18. Хмельницьку Оксану
  19. Чеботарьову Анну
  20. Яцківа Арсена

 

  • Перевести до 4 класу 12 учнів з 12-ти:
  1. Дем’янчук Дар’ю
  2. Джуган Анастасію
  3. Драгуненко Анну
  4. Канюку Максима
  5. Кизимова Антона
  6. Кравченка Ростислава
  7. Лаврухіну Крістіну
  8. Рочева Владислава
  9. Синицького Євгенія
  10. Тютіна Єгора
  11. Хомліченко Єлизавету
  12. Якущенко Анжелу
  • Перевести до 5 класу 13 учнів з 13-ти:
  1. Дідур Тетяну
  2. Кадиру Тетяну
  3. Копайгору Дмитра
  4. Костюченко Єлизавету
  5. Кохову Анжеліку
  6. Кравченко Мар’яну
  7. Куріпку Дмитра
  8. Мурзенка Дмитра
  9. Одажиу Ванессу
  10. Резніченка Дениса
  11. Стеблову Каріну
  12. Тихоненка Владислава
  13. Халезіну Вікторію

 

  • Перевести до 6 класу 11 учнів з 11-ти:
  1. Аркушу Олену
  2. Богданчикова Жана
  3. Дмитрову Вікторію
  4. Єшану Вікторію
  5. Завадського Станіслава
  6. Кохову Олександру
  7. Орищак Олександру
  8. Павловського Трохима
  9. Пржилуського Олександра
  10. Рябінченка Артема
  11. Цой Тетяну

 

  • Перевести до 7 класу 17 учнів з 17-ти:
  1. Ахотнікова Сергія
  2. Дамчука Максима
  3. Загоруйко Тетяну
  4. Заречинську Олександру
  5. Звонарьова Олега
  6. Копитець Катерину
  7. Куцевол Ольгу
  8. Ліма Артура
  9. Лім Тетяну
  10. Мордвінова Анатолія
  11. Поліщук Аліну
  12. Салигу Тимофія
  13. Самсонову Каріну
  14. Стеблову Ілону
  15. Ступчука Владислава
  16. Чеботарьова Андрія
  17. Яцків Дар’ю

 

  • Перевести до 8 класу 11 учнів із 11-ти:
  1. Грідасова Данила
  2. Кайдаша Ігоря
  3. Канюку Володимира
  4. Коваль Валерію
  5. Козак Вікторію
  6. Корунича Івана
  7. Костюченка Віталія
  8. Кохову Надію
  9. Ульшина Гафура
  10. Фільчугова Владислава
  11. Шпака Олександра

 

  • Перевести до 9 класу 14 учнів із 14-ти:
  1. Андрієвську Поліну
  2. Бумбу Аліну
  3. Кислицю Вікторію
  4. Клименко Анну
  5. Колодченка Олександра
  6. Кохову Олену
  7. Недяк Діану
  8. Непийводу Маргариту
  9. Рязанова Антона
  10. Салигу Богдана
  11. Сторожука Костянтина
  12. Уберську Єву
  13. Фоменка Івана
  14. Шемонаєва Владислава
  • Перевести до 11 класу 17 учнів із 17-ти:
  1. Андрієвську Каріну
  2. Борозенець Маргариту
  3. Борщ Надію
  4. Гаркушу Олега
  5. Дрозда Володимира
  6. Єшану Віоріку
  7. Житяйкіна Олексія
  8. Павловіча Мате
  9. Резніченко Тетяну
  10. Рильську Тетяну
  11. Родчина Івана
  12. Рус Наталію
  13. Салигу Тамілу
  14. Шарипова Миколу
  15. Яцківа Павла
  16. Клименка Василя
  17. Рябошапку Артема

Голова педагогічної ради                                                                                Р.В.Завгородня

Голова ради школи                                                                                           О.М.Драгуненко

Секретар                                                                                                                 С.О.Завадська

^ Вгору ^