сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Рішення педагогічної ради Центральної школи

Дата опублікування:
25 травня 2016 року.

Центральна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

вул. Суворова, 1, с. Центральне, Снігурівського району, Миколаївської області

57361, тел./факс 0 (5162) 2-72-14, е-mail: ZOSHIMA@ukr.net   Код ЄДРПОУ 26117061

 

РІШЕННЯ

про переведення до наступних класів учнів Центральної

ЗОШ  І-ІІІ ступенів протокол № 5 від 26.05.2016 року

засідання педагогічної ради

 

1.УХВАЛИЛИ:

Перевести 15 учнів першого класу до другого класу:

1.Антоша Олександр Леонідович

2.Гайдарли Юлія Олексіївна

3.Дьомін Дмитро Віталійович

4.Касьянова Аріна  Миколаївна

5.Кривохежа Ксенія Олександрівна

6.Мазурик Володимир Миколайович

7.Оробчук Владислав Степанович

8.Паламарчук Вікторія Володимирівна

9.Підберезняк Юлія Дмитрівна

10.Пехунь Аліна Юріївна

11.Плєханова Аделіна Ярославівна

12.Титичко Євген Олексійович

13.Король Анастасія Вячеславівна

14.Лакота Олена Олександрівна

15.Паламарчук Яна Володимирівна

 

Перевести 7 учнів другого класу до третього класу:

1.     Агапій Валерій Сергійович

2.     Добровольська Романа – Вікторія Романівна

3.     Клічановський Сергій Олександрович

4.     Ступницький Богдан Валерійович

5.     Сельдцов Олександр Денисович

6.     Дзундза Поліна Василівна

7.     Ігнатенко Максим Олександрович

 

Перевести 13 учнів третього класу до четвертого класу:

1.    Білик Артем Романович

2.     Бойко Марина Ігорівна

3.     Германюк Анна Денисівна

4.     Джуман Діана Ігорівна

5.     Замниборщ Вадим Андрійович

6.     Куліковська Альона Юріївна

7.     Мицик Аліна Олегівна

8.     Погончук Олександр Михайлович

9.     Слюсар Артур Дмитрович

10.        Трофименко Вікторія Сергіївна

11.        Ханкішиєв Артур Заурович

12.        Царинський Андрій Михайлович

13.        Шапошнік Яна Олегівна

 

Перевести 13 учнів четвертого класу до п’ятого класу:

1.    Гайдарли Анжела Олексіївна

2.     Івасюк Павло Віталійович

3.     Ігнатенко Станіслав Сергійович

4.     Ковнер Олена Віталіївна

5.     Кривохежа Іван Олександрович

6.     Литвиненко Наталія Валеріївна

7.     Михайленко Дмитро Віталійович

8.     Суркова Юлія Леонідівна

9.     Ткаченко Анастасія Володимирівна

10.        Трофименко Максим Михайлович

11.        Федотова Олена Дмитрівна

12.        Шаповалова Єлизавета Ігорівна

13.        Яремко Ольга Іванівна

 

Перевести 18 учнів п’ятого класу до шостого класу:

1.    Агапій Віра Сергіївна

2.     Антоша Ольга Андріївна

3.     Арістов Єгор Валерійович

4.     Галанов Євген Віталійович

5.     Євдокімов Максим Олексійович

6.     Зінкевич Вадим Володимирович

7.     Кондратюк Регіна Анатоліївна

8.     Новак Андрій Михайлович

9.     Новацький Владислав Сергійович

10.        Ордеха Максим Миколайович

11.        Потапенко  Ігор Сергійович

12.        Рузь Лідія Анатоліївна

13.        Ютеш Михайло Михайлович

14.        Андрощук Євген Віталійович

15.        Войніченко Марина Павлівна

16.        Єфімовська  Альона Вадимівна

17.        Надточієнко Дмитро Петрович

18.        Цебрій Дмитро Сергійович

 

Перевести 20 учнів шостого класу до сьомого класу:

1.    Гайдарли Анна Олексіївна

2.     Горбунов Олександр Вікторович

3.     Іванець Світлана Вадимівна

4.     Касьянов Максим Олегович

5.     Мазурик Олександра Миколаївна

6.     Прокопенко Володимир Михайлович

7.     Прокоп’єва Ірина Олександрівна

8.     Прокоп’єва Юлія Олександрівна

9.     Соколянський Євген Віталійович

10.        Шапка Дарія Володимирівна

11.        Шапка Наталія Володимирівна

12.        Ютеш Галина Михайлівна

13.        Водоп’янов Дмитро Валерійович

14.        Підлипна Анна Сергіївна

15.        Ракул Дмитро Олегович

16.        Родіна Анастасія Сергіївна

17.        Устичук Марія Віталіївна

18.        Шкварка Тетяна Олександрівна

19.        Зеленюк Анна Володимирівна

20.        Білан Володимир Анатолійович

 

Перевести 16 учнів сьомого класу до восьмого класу:

1.     Гайчев Дмитро Володимирович

2.     Дібрівний Олег Михайлович

3.     Дьоміна Анастасія Віталіївна

4.     Дягель Єлизавета Павлівна

5.     Ізбаш Лідія Юріївна

6.     Корпочану Альона Володимирівна

7.     Котєньова Олена Максимівна

8.     Чекін Кирило Геннадійович

9.     Надточієнко Анастасія Петрівна

10.        Олійник Максим Вікторович

11.        Слюсарь Ігор Данилович

12.        Слюсарь Ілона Данилівна

13.        Слюсар Яна Ігорівна

14.        Шкварка Валерія Олександрівна

15.        Шкварка Вікторія Олександрівна

16.        Приходько Максим Олександрович

 

Перевести 16 учнів восьмого класу до дев’ятого класу:

1.      Мицик Олег Олегович

2.     Дурова Альона Олександрівна

3.     Кондратюк Юрій Олексійович

4.     Лопух Катерина Віталіївна

5.     Михайленко Владлена Віталіївна

6.     Підберезняк Олександр Дмитрович

7.     Поганчук Олександр Юрійович

8.     Прокопенко Іван Михайлович

9.     Титичко Михайло Олексійович

10.        Шапка Богдана Володимирівна

11.        Шапошнік Юлія Олегівна

12.        Юськів Катерина Андріївна

13.        Беляков Микола Олександрович

14.        Пислар Анатолій Севастьянович

15.        Побережний Іван Васильович

16.        Ракул Катерина Олегівна

 

Перевести 14 учнів десятого класу до одинадцятого класу:

1.      Безносик Олександра Володимирівна

2.     Білик Жанна Костянтинівна

3.     Водоп’янова Марина Валеріївна

4.     Галанова Анна Віталіївна

5.     Джуман Віталій Ігорович

6.     Курчій Вікторія Володимирівна

7.     Литвиненко Олександр Валерійович

8.     Менько Олександр Іванович

9.     Микуляк Вікторія Андріївна

10.        Підберезняк Дмитро Дмитрович

11.        Плєханов Ілля Ярославович

12.        Тустановська Анна Володимирівна

13.        Білан Андрій Анатолійович

14.        Мороз Микола Анатолійович

 

Голова педради      Л.П.Іванченко

Секретар                 Т. Т. Безносик

^ Вгору ^