Рівень володіння вчителем педагогічними компетентностями – один з основних елементів надання якісних освітніх послуг закладом освіти

Дата опублікування:
5 листопада 2018 року.

     Реальна дієвість Нової української школи залежить від кожного конкретного педагога: його знань, умінь, компетенцій, розуміння стратегічних цілей діяльності та наявності дієвого інструментарію для практичної реалізації заявлених завдань. Саме з цією метою було проведено засідання педагогічної ради у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 у тренінговому форматі.

     Протягом засідання присутні працювали із термінами Закону України «Про освіту» та Концепції НУШ, виконали вправу «Пазли» на встановлення відповідності між рівнем професійної компетентності та критеріями результативності педагогічної діяльності, змалювали педагогічний портрет та окреслили основні якості сучасного українського вчителя.

     Виступаючі на засіданні ЗДНВР Риженко Л.Г., вчителі Орленко Л.В., Пишньова С.А., Шпак О.А., Уткін І.І. наголосили на тому, що сучасний учитель має постійно працювати над собою, швидко вчитися, опановувати нові технології, миттєво змінюватися, щоб відповідати швидкоплинним вимогам суспільства. Він поступово перестає бути джерелом знань, а має навчити молоде покоління організовувати процес засвоєння знань. Педагоги переглянули інформаційний ролик «Продуктивне навчання в американській школі» та обговорили побачене.

                                           Л.Риженко, ЗДНВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

^ Вгору ^