Ростемо сильними, здоровими, патріотами

Дата опублікування:
25 травня 2016 року.

   Головною метою сьогодення є виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

25 травня у Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4 проведена військово-патріотична  гра «Сокіл» («Джура») серед учнів 5-7кл та 8-10 класів, організаторами та координаторами якої стали заступник директора з виховної роботи Г.І.Шевчук та вчителі фізичної культури й захисту Вітчизни Руммо В.Ф., Воробйов С.Г., Зінковський С.З.

Програма гри – випробування для учнів 5-7класів передбачала проходження таких маршрутів:

І маршрут — «Велоестафета»

ІІ маршрут — «Орієнтування на місцевості»

ІІІ маршрут — «Вікторина за програмою ОБЖ та основ здоров’я»

ІV маршрут — «Спортивна естафета»

V маршрут — «Проходження перешкод по «купинам», «Маятник»

VІ маршрут — Стрибки на скакалці (дів.) та згинання і розгинання рук в упорі від підлоги (хлоп.).SAM_3390SAM_3391SAM_3382SAM_3385

Учні 8-10 класів  випробували себе  у стройовій  підготовці, долали смуги перешкод, вправлялися у вмінні подолання «заболоченої» ділянки за допомогою жердин та ділянки по «купинах». Одним із важливих етапів гри було змагання серед команд  на знання теоретичних знань з основ медицини та правил надання першої долікарської допомоги. Учні показали свою фізичну вправність у метанні гранат у «траншею» та підтягування на перекладині.

Переможцями у грі серед учнів 5-7 класів стали команди 5-А,Б та 6-Б класів, серед учнів 8-10 переможцями стали учні 10класу.

Гра пройшла у дусі відродження національних та загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

Г.І.Шевчук, ЗДВР ЗОШ №4

^ Вгору ^