сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Розпочато державну атестацію Червонодолинського дошкільного навчального закладу

Дата опублікування:
6 лютого 2017 року.

                   На виконання ст. 21 Закону України «Про дошкільну освіту», з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері дошкільної освіти, відповідно до наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації від 03.01.2017 №1 та на виконання Плану проведення державних атестацій дошкільних навчальних закладів Снігурівського району Миколаївської області, затвердженого наказом начальника відділу освіти райдержадміністрації від 25.03.2015 №61, з 06 по 24 лютого 2017 року відбуватиметься державна атестація Червонодолинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Червонодолинської сільської ради.

              06.02.2017 року завідувач ДНЗ Афанасьєва Марина Анатоліївна  провела відкриту публічну презентацію діяльності навчального закладу, проаналізувала роботу педагогічного колективу, розповіла про досягнення та перспективи розвитку. На презентації були присутні члени атестаційної комісії, представники органів місцевого самоврядування, батьківська громадськість, які дали позитивну оцінку діяльності дитсадка.

            Заступник начальника відділу освіти Забава Оксана Вікторівна  привітала педагогічний колектив закладу з початком атестації, ознайомила з робочою програмою, представила членів атестаційної комісії.

              Атестаційна комісія навчального закладу надасть оперативну та достовірну інформацію про стан роботи закладу, визначить комплексну оцінку його діяльності, дозволить сформувати перспективи розвитку навчального закладу в цілому.

^ Вгору ^