сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

Шановні колеги! Відділ освіти отримав  3477  підручників для учнів 1 та 10 класу.

                   
Розпочато державну атестацію Новокиївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка)

Дата опублікування:
3 травня 2017 року.

      На виконання ст. 21 Закону України «Про дошкільну освіту», з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері дошкільної освіти, відповідно до наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації від 13.03.2017 року №55 та на виконання Плану проведення державних атестацій дошкільних навчальних закладів Снігурівського району Миколаївської області, затвердженого наказом начальника відділу освіти райдержадміністрації від 25.03.2015 №61, з 03 по 19 травня 2017 року відбуватиметься державна атестація Новокиївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Новокиївської сільської ради.

           На презентації були присутні члени атестаційної комісії, представники органів місцевого самоврядування, батьківська громадськість, які дали позитивну оцінку діяльності дитсадка.

     Заступник начальника відділу освіти, голова атестаційної комісії Забава О.В. привітала колектив закладу з початком атестації, ознайомила з напрямами перевірки діяльності ДНЗ, визначеними робочою програмою.

      Атестаційна комісія навчального закладу надасть оперативну та достовірну інформацію про стан роботи закладу, визначить комплексну оцінку його діяльності, дозволить сформувати перспективи розвитку навчального закладу в цілому.

^ Вгору ^