Розпочато державну атестацію Новотимофіївського дошкільного навчального закладу

Дата опублікування:
20 квітня 2016 року.

На виконання ст. 21 Закону України «Про дошкільну освіту», з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері дошкільної освіти, відповідно до наказу начальника відділу освіти райдержадміністрації від 14.03.2016 №48 та на виконання Плану проведення державних атестацій дошкільних навчальних закладів Снігурівського району Миколаївської області, затвердженого наказом начальника відділу освіти райдержадміністрації від 25.03.2015 №61, з 18 квітня по 02 травня 2016 року відбуватиметься державна атестація Новотимофіївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Новотимофіївської сільської ради.

20 квітня 2016 року у приміщенні ДНЗ у присутності членів атестаційної комісії, представників органів місцевого самоврядування, батьківської громадськості, колективу закладу завідувачем Чумаченко І.А. проведено відкриту публічну презентацію діяльності навчального закладу, проаналізовано роботу педагогічного колективу, досягнення та перспективи його розвитку. Начальник відділу освіти Мендус Любов Іванівна привітала колектив закладу з початком атестації, представила членів експертної комісії. Сільський голова Рильська Н.П. та голова батьківського комітету Новотимофіївського ДНЗ Лопатюк М.І. ознайомили членів експертної комісії із роллю дитячого садка у житті територіальної громади та дали йому позитивну суспільну оцінку.

CAM00451

CAM00439

CAM00443

CAM00454

CAM00441

Атестаційна експертиза навчального закладу надасть оперативну та достовірну інформацію про стан роботи закладу, визначить комплексну оцінку його діяльності, дозволить сформувати перспективи розвитку навчального закладу в цілому.

^ Вгору ^