Розпочато пробне незалежне оцінювання

Дата опублікування:
26 березня 2018 року.

             На підставі наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 року №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» та відповідно до розподілу мережі і визначення пунктом проведення пробного ЗНО у Снігурівському районі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 24 березня 2018 року проведено ПЗНО з української мови і літератури. На зазначене незалежне тестування зареєструвалися 109 осіб із числа цьогорічних і минулорічних випускників Снігурівського та Березнегуватського районів. Участь у тестуванні взяли 107 зареєстрованих.

              Під керівництвом відповідального за пункт тестування Голдуна Ю.В. та його помічника Берест Л.В. організовано й забезпечено належне проведення незалежного оцінювання. До процедури пробного тестування у восьми аудиторіях були залучені 16 педагогічних працівників та інших фахівців, які виконували функції старшого інструктора, інструктора та чергового. У ході роботи протягом трьох з половиною годин не було зафіксовано порушень процедури тестування як з боку залучених працівників, так і учасників.

          Пробне ЗНО з української мови і літератури дало можливість учасникам на практиці ознайомитися з процедурою його проведення, зорієнтуватися у часі виконання роботи, попрактикуватися працювати із зошитом та бланками відповідей. Вправляння у виконанні тестової роботи стане в нагоді учасникам  зовнішнього незалежного оцінювання під час проходження його основної сесії.

                     Відзначено належне організаційно-процедурне проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

                                                                                                                                                                                   Г.Богданова,

                                                                                                                                                                                  відповідальна за проведення ЗНО в окрузі

^ Вгору ^