Розпочато пробне незалежне тестування

Дата опублікування:
3 квітня 2017 року.

         На підставі наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11.10.2016 року №170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році» та відповідно до розподілу мережі і визначення пунктом проведення пробного ЗНО у Снігурівському районі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 1 квітня 2017 року проведено ПЗНО з української мови і літератури. На зазначене незалежне тестування зареєструвалися 105 осіб із числа цьогорічних і минулорічних випускників Снігурівського та Березнегуватського районів.

         У проведенні пробного тестування взяла участь представник Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Коваленко М.О., яка відстежила роботу пункту пробного тестування і своїм підписом засвідчила присутність його учасників.

         Під керівництвом відповідальної за проведення зовнішнього оцінювання в окрузі Богданової Г.О., відповідальної та помічника за пункт тестування Сокульської Н.В. й Глиняної В.О. організовано й забезпечено належне проведення незалежного оцінювання. До процедури пробного тестування у семи аудиторіях були залучені 18 педагогічних працівників та інших фахівців, які виконували функції старшого інструктора, інструктора та чергового.

         У ході роботи протягом трьох з половиною годин не було зафіксовано порушень процедури тестування як з боку залучених працівників, так і учасників. Пробне ЗНО дало можливість учасникам на практиці ознайомитися з його процедурою, зорієнтуватися у часі виконання роботи, навчатися працювати із зошитом та бланками відповідей. Вправляння у виконанні тестової роботи стане в нагоді під час проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

         Відзначено належне організаційно-процедурне проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Г.О.Богданова,

завідувач  Снігурівського РМК

^ Вгору ^