Розвиток духовного потенціалу дошкільника

Дата опублікування:
9 грудня 2016 року.

Для підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її сталого інноваційного розвитку педагогічний колектив ДНЗ № 2  спрямовує свою  діяльність на формуваннярізнобічнорозвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотичноналаштованоїособистості, починаючи з перших роківжиттядитини і  завершуючиїївступом до школи.

 img_4527

У листопаді 2016р. у закладі проведено теоретичний семінар «Патріотичневиховання у контекстірозвитку духовного потенціалуособистостідитинидошкільноговіку» з колективним переглядом занять в усіх вікових групах.

img_4550

У ході заняття «Національні та Державні символи України» вихователь старшої групи Кисіль А.С. ознайомилавихованців здержавними символами України.

img_4500

Виховання любові та поваги до найрідніших людей – мами, тата, бабусь, дідусів, братів, сестер, усвідомлення тісного взаємозв’язку між поколіннями плекала у дітейвихователь Шпак М.М.

Вихователь Бруєва О.М.залучала дітей до народознавства, знайомлячи їхіз звичаямирідного народу, характернимиознакамипобутуукраїнців, танародниимиремеслами.

      sam_3177

Найменші діти разом з вихователями Полтараковою І.В.   та

Кобченко О.А. одягали ляльок в український одяг, грали у народні ігри, виконували різноманітні завдання казкових героїв.

         У результаті практичної діяльності педагогів емоційний досвід дітей збагатився новими враженнями, розширилось коло їх знань.

Л.Бенько,

вихователь-методист

ДНЗ № 2 м.Снігурівка

^ Вгору ^