Розвиваємо учнівську творчість

Дата опублікування:
15 жовтня 2019 року.

З 7 по 11 жовтня у Баратівській школі пройшов  тиждень мистецтва і культури. Відкрила тиждень лінійка, підготована восьмикласницями та вчителем образотворчого мистецтва Толмачевською В.І.

Перший день — День поезії. У школі пройшов «Поетичний марафон», на якому учні 5 — 11 класів, читали віршовані рядки, присвячені слову, поезії. А також пройшов конкурс читців поезій про мистецтво, де виступили Охінько Х., Мисків А., Плаксіна Ю., Ганус К., Муравинець Д., Вольтер В. Ведучими конкурсу були одинадцятикласники Вольтер В. та Биков Г.

Другий день — День музичного мистецтва. Для  учнів 5, 6, 7 класів відбулася гра — змагання «Музична веселка»( підготована Черненко С.О.), де школярі показали свої знання музичних творів, імен композиторів, вміння швидко і злагоджено працювати в команді, завзято танцювати під запропоновану музику. На заході панувала атмосфера творчого пошуку. Переможцями стали п’ятикласники.

Третій день тижня присвячений образотворчому мистецтву. Для учнів середніх класів люб’язно відчинила двері творча майстерня «Симфонія осені», у якій разом з учнями працювала учитель образотворчоно мистецтва Толмачевська В.І.

У четвер до уваги старшокласників була представлена відеопрезентція «Історія українського кіно», підготована Пилиповою Л. М., бо четвертий день тематичного тижня — День театру і кіно.

Останній день тижня — День декоративно — ужиткового мистецтва. Цікаві розповіді про вишивку, плетіння, кераміку та ін. види мистецтва приготували учениці 10 та 8 класів, підкріплюючи теоретичний матеріал яскравими прикладами, невеличку виставку власних робіт підготували колектив учнів 6 класу та учениця 5 класу Мигас М. представлені також на виставці роботи одинадцятикласників.

Ось так цікаво та змістовно був організований тиждень в нашій школі. Проведені заходи об’єднали в одне ціле учнів, які з азартом брали участь у заходах. Під час проведення тижня проявилася згуртованість, ерудиця та кмітливість учнів. Цікаво було спостерігати спритність та натхнення, з яким діти виконували різноманітні за змістом та складністю завдання.

Ці заходи принесли дітям багато нових позитивних вражень, сприяли розвитку  естетичного смаку. Школярі мали змогу продемонструвати свою творчість, винахідливість, інтелектуальні здібності.

Школярі  були дуже активними, творчими і креативними. Переможці та активні учасники заходів отримали подяки та грамоти.

С.Черненко

учитель музичного мистецтва

 Баратівської ЗОШ І – ІІІ ст.

^ Вгору ^