Русінко Ольга Олександрівна, вчитель-методист

Дата опублікування:
24 березня 2017 року.

Передовий педагогічний досвід «вчителя-методиста»

ПІБ Русінко Ольга Олександрівна

Навчальний заклад Червонозірська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Освіта  Миколаївський державний педагогічний  інститут, 1981 р., вчитель історії та суспільствознавства

Кваліфікаційна категорія вища, «вчитель-методист»

Педагогічної  стаж 36 років

Проблемна тема «Формування цілісної системи знань і вмінь особистості, розвиток її творчих здібностей та потенційних можливостей шляхом впровадження інтеграції на уроках історії та правознавства»

Короткий зміст досвіду

     Русінко Ольга Олександрівна – висококваліфікований спеціаліст, який володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх впроваджує та поширює у професійному середовищі, володіє широким спектром стратегій навчання, вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроку та позакласних заходів. Активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечує максимальну самостійність, ініціативність, творчість учнів. Педагогічна діяльність вчителя спрямована на забезпечення реалізації основних завдань суспільних дисциплін. Учитель досконало володіє методикою викладання історії та правознавства. Диференціація та розробка індивідуальних та групових навчальних завдань з урахуванням індивідуальних особливостей школярів, рівня їхньої підготовки та розвитку інтересу є характерними особливостями підготовки вчителя до уроків. Ольга Олександрівна проводить уроки з використанням інтерактивних методик (уроки-семінари, інтегровані уроки, уроки-диспути, заочні подорожі, уроки – екскурсії, уроки — презентації).

     Педагог займається науково-дослідницькою роботою, результатом якої є створення в школі історико-краєзнавчого музею, розробка методичних рекомендацій та уроків з вивчення історії рідного краю. Щороку в школі під керівництвом Ольги Олександрівни проводяться Дні Пам’яті, приурочені вшануванню невинно загиблих 1111 односельчан в роки Великої Вітчизняної війни, участь в яких беруть представники організації «Хесед Шмуєль» з зарубіжних країн. Велика увага приділяється організації патріотичної, краєзнавчої, дослідницької роботи в школі.

     Вимогливість учителя до учнів поєднується з гуманним, демократичним ставленням до кожного. Таке виконання своїх професійних обов’язків забезпечує високу результативність та якість роботи. Переважна більшість її учнів має оцінки високого та достатнього рівня навчальних досягнень.

    Результатом роботи з обдарованими та творчими учнями є переможна участь в олімпіадах і конкурсах: на кращу творчу роботу, присвячену Конституції П.Орлика; обласний конкурс учнівської творчості «Літопис нашої Пам’яті»; Всеукраїнський конкурс «Пам’ять історії жива»; обласний конкурс відеоматеріалів «Ланцюг поколінь», Всеукраїнська олімпіада з історії «Олімпус»; районний конкурс учнівських творів «Яким я хочу бачити свій край, його майбутнє»; спільна праця з єврейською громадською організацією та учнями єврейської школи м. Херсона над проектом “Доки пам’ятаємо – допоки живемо”.

    Русінко О.О. активно використовує передовий педагогічний досвід, має власні методичні розробки, бере участь в обласному конкурсі відеоматеріалів «Педагогічний досвід освітян регіону». Передає свій досвід роботи вчителям історії ЗНЗ району.

orusinko.blogspot.com

 

^ Вгору ^