Семінар-нарада для завідуючих дошкільними навчальними закладами

Дата опублікування:
17 травня 2019 року.

17 травня 2019 року на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар-нараду для завідувачів дошкільними навчальними закладами «Про підготовку та організацію літнього оздоровчого періоду  в умовах дошкільного навчального закладу».

         Під час  заходу завідувач РМК Горностай  Л.В. ознайомила учасників з новими  нормативно-правовими документами  про дошкільну освіту, сертифікацію педпрацівників та  акцентувала увагу на діяльності  ДНЗ в літній оздоровчий період.

         Завідуючі закладами Піскун О.В. (Снігурівський ДНЗ № 4), Юськів О.Г. (Центральний ДНЗ), Одірова Л.М., (Баратівський  ДНЗ)  поділились досвідом роботи щодо створення умов для  оздоровлення дітей в умовах дошкільного навчального закладу, планування роботи  закладу на літні місяці,   організації освітньо-виховної роботи, організації харчування, безпеки життєдіяльності дітей  в літній оздоровчий період .

Чумаченко І.А., завідувач Новотимофіївського ДНЗ, провела в програмі «КУРС Дошкілля» на платформі ДІСО, експрес-огляд по сторінках програми щодо заповнення основних даних для формування звіту 85-к.

Кобченко О.А., вихователь  ДНЗ № 2,   запропонувала сайт закладу, розповіла  про алгоритм заповнення, розміщення матеріалів.

Соколовська Т.В., вчитель Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела практичне заняття «Інформаційна грамотність – створення сайту ДНЗ на платформі Googl  com».

В процесі роботи завідувачі підвищили рівень теоретичної підготовки з питань організації літнього оздоровчого періоду в умовах дошкільного навчального закладу, ведення ділової документації на період літнього оздоровлення в ЗДО. Ознайомились з досвідом роботи щодо принципів, методів, форм роботи з дітьми з основних напрямів оздоровлення дітей дошкільного віку, розглянули прийоми просвітницької роботи вихователів  з батьками в період літнього оздоровчого періоду.         

Учасники заходу виробили рекомендації по підготовці та проведенню літнього оздоровлення  в  дошкільних навчальних закладах.

Дякуємо адміністрації, Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за гостинність та надану технічну підтримку.

                                                      Л.Горностай, завідувач Снігурівського РМК

^ Вгору ^