Семінар-практикум шкільних бібліотекарів

Дата опублікування:
6 вересня 2019 року.

         06 вересня 2019 року відповідно до плану Снігурівського РМК проведено семінар-практикум для шкільних бібліотекарів «Актуальні проблеми діяльності сучасної бібліотеки Нової української школи». 

          Горностай Л., завідувач райметодкабінетом, привітала учасників зібрання, наголосила на роль і місце шкільної бібліотеки в Новій українській школі, надала рекомендації щодо організації простору та технічного забезпечення. 

         З аналізом діяльності РМО шкільних бібліотекарів за 2018-2019 н.р. та завданнями на 2019-2020 н.р. виступила керівник РМО шкільних бібліотекарів С. Одарченко, яка означила шляхи реалізації проблемної теми над якою працюють шкільні бібліотекарі району «Забезпечення ефективності діяльності шкільних бібліотек шляхом впровадження інтерактивних технологій».

         На семінар у якості гостя була запрошена заступник директора по роботі з дітьми Снігурівської ЦБС, К. Хіміченко, яка розкрила проблему створення комфортного бібліотечного середовища, змістовно розповіла про районну бібліотеку для дітей а також надала рекомендації щодо сучасного дизайну бібліотеки.

         Н. Огонюк, бібліотекар Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомила учасників семінару з Календарем знаменних і пам’ятних дат на ІІ півріччя 2019 року.

         Надала практичні рекомендації щодо проведення у 2019 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який в цьому році має назву «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» Т. Силкіна, бібліотекар районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка.

На завершення семінару його учасники утвердились у думці, що Нова українська школа без нової сучасної шкільної бібліотеки не відбудеться, адже шкільна бібліотека – це саме те місце, де щодня для спільної роботи зустрічаються учні, вчителі і бібліотекарі, де здобуті на уроках знання складаються у дітей у цілісну картину світу. І саме в бібліотеці діти отримують практичні навички пошуку потрібної інформації, вміння працювати з нею, — абсолютно необхідні як запорука застосування теоретичних знань на практиці і навчання протягом усього життя.

С. Одарченко,

керівник РМО шкільних бібліотекарів

^ Вгору ^