Семінар шкільних бібліотекарів

Дата опублікування:
8 вересня 2018 року.

    07.09.2018 р. відбувся семінар шкільних бібліотекарів району на базі Снігурівського БТДЮ. Робота з електронними підручниками та перетворення бібліотеки в медіатеку — є нагальним питанням сьогодення, саме на цьому зосередила увагу учасників семінару в.о. завідувача РМК Л.В. Горностай.

    З аналізом роботи за 2017- 2018 н.р. виступила бібліотекар Снігурівської гімназії ім. Т.Г. Шевченка Т.Б. Силкіна. По плануванню роботи районного методичного об‘єднання та планування роботи шкільної бібліотеки на  2018-2019 н.р. слово мала бібліотекар Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1                С.Є. Одарченко.

    У 2018 році вся педагогічна спільнота відзначає 100-річчя з дня народження видатного українського поета, письменника, педагога, публіциста  В.О.Сухомлинського. «З досвіду реалізації педагогічних ідей В.О. Сухомлинського»  —  так називався виступ бібліотекаря Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.П. Огонюк, який супроводжувався змістовною, цікавою мультимедійною презентацією.

    Ще одне з важливих питань усіх шкільних бібліотек – перехід з таблиць ББК на таблиці УДК. Про результати обласного семінару з даного питання ознайомила присутніх  Л.В. Поспєлова, бібліотекар Киселівської ЗОШ    І-ІІІ ступенів.  Відбувся також і традиційний перерозподіл підручників між школами району.

    Семінар пройшов плідно, на високому методичному рівні.

                                                                                                                                                                           Керівник РМО

шкільних бібліотекарів

С.Є. Одарченко

^ Вгору ^