Семінар шкільних бібліотекарів

Дата опублікування:
10 червня 2016 року.

8 червня 2016 року на базі Снігурівського районного методичного кабінету проведено  семінар «Впровадження нових інформаційних технологій у практику роботи сучасної шкільної бібліотеки», участь у якому взяли  бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів району.

Відкрила семінар методист Снігурівського РМК Горностай Л.В., яка відзначила значну роль бібліотеки у підвищенні рівня навчально-виховного процесу й підвела підсумки роботи РМО шкільних бібліотекарів за 2015-2016 н.р. Лариса Володимирівна назвала основні нормативно-правові документи щодо інвентаризації підручників  та списання літератури з бібфонду. Під її керівництвом зроблено попередній перерозподіл навчальної літератури на 2016-2017 н.р.

Куратор шкільних бібліотекарів інформувала про застосування інновацій у пошуку нової інформації в роботі шкільної бібліотеки  «Хмарний офіс». Члени методичного об’єднання ознайомилися із загальними принципами спільного опрацювання електронних документів, розміщених у хмарному сховищі.

Керівник районного методичного об’єднання Силкіна Т.Б. опрацювала з учасниками семінару  порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх шкіл через заповнення картотеки і сумарної книги.

image-08-06-16-03-32-3

image-08-06-16-03-32-4

image-08-06-16-03-32

image-08-06-16-03-32-1Бібліотекар Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Огонюк Н.П. звітувала про проходження курсів підвищення кваліфікації при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Присутні привітали бібліотекаря Баратівської ЗОШ Гладку Олену Миколаївну з ювілейним Днем народження і побажали здоров’я, благополуччя,  всього найкращого.

Шкільні бібліотекарі відзначили високий науково-методичний  рівень проведення семінару.

 

Методист Снігурівського РМК, Л.Горностай

^ Вгору ^