сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Сенсорний розвиток малюків

Дата опублікування:
13 лютого 2017 року.

     Найпривабливішим для малят раннього віку є експериментальна та художня діяльність. Саме завдяки їй наймолодші вихованці дізнаються про властивості предметів та матеріалів, вчаться встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами, проявляють творчість.

     Вихователь групи раннього віку Бєлогубова С.В. організовує цю роботу за допомогою інтеграції в цікавій ігровій формі, застосовуючи ігри і вправи для сенсорного розвитку дітей.

     На заняттях з сенсорного розвитку, створивши шумові коробочки різних кольорів з кукурудзою, насінням соняшника, мушлями, вихователь спонукає дітей до розмірковувань над їх секретами.

     Під час вправи «Вправні пальчики» малята зробили корисну справу, перебравши кукурудзу та кісточки. Для іграшкового Капітошки вихованці виклали кольорові доріжки. Найзахопливішим для малят була експериментально-дослідницька діяльність, під час якої вони кидали у воду зернятка та мушлі, спостерігаючи, чи потонуть вони. Задоволені та завзяті, діти взяли участь у створенні колективної композиції «Картинка для Капітошки», викладаючи її з того, що дістали з коробочок.

                  Застосовуючи такі види діяльності, вихователі розвивають у молодших дошкільнят сенсорне сприйняття, увагу, дрібну моторику. Під час таких занять діти під отримують  невичерпне джерело вражень та радісних переживань.

О.Терещук,

вихователь-методист

ДНЗ № 3 міста Снігурівка

 

 

 

 

 

^ Вгору ^