сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Серпнева нарада керівників ЗДО

Дата опублікування:
23 серпня 2018 року.

   Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 22 серпня 2018 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти  «Компетентнісний підхід у забезпеченні якості дошкільної освіти у світлі основних вимог нової української школи».

   Нараду розпочала виконувач обов’язків завідувача РМК Горностай Л.В., яка окреслила основні шляхи розвитку дошкільної освіти Снігурівського району й розкрила зміст основних нормативно-правових документів, регламентуючих діяльність ЗДО.

   З процесом реалізації наступності дошкільної та початкової освіти на засадах та положень Концепції нової української школи присутніх ознайомила методист Снігурівського РМК Тататренко О.А. Учасники зібрання мали змогу переглянути й обсудити відеоролик «Нова українська школа в реаліях» шляхом полілогу «Відкритий мікрофон».

   Методичні рекомендації щодо організації освітньо-виховної діяльності ЗДО у 2018-2019н.р. присутні опрацювали у ході колективно-групової роботи.

   Належну увагу було приділено актуальним питанням модернізації управлінської діяльності керівника ЗДО в умовах інноваційного розвитку, організації простору для особистісного розвитку дитини дошкільного віку, процесу створення умов для дітей з індивідуальними освітніми потребами в інклюзивних групах дитячих садків.

   Наприкінці присутні отримали методичні рекомендації щодо вдосконалення освітньо-виховного процесу у підпорядкованих ЗДО.

   Відрадно зазначити, що плідна й  цілеспрямована робота всіх учасників наради дала впевнений старт формуванню команди творчих, креативних керівників, націлених на плідну й продуктивну роботу у новому навчальному році.

 О.Татаренко,

методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^