Серпневе намисто

Дата опублікування:
23 серпня 2018 року.

     День Незалежності України − це найбільше національне свято. Ми пишаємося тим, що маємо свої головні символи України: Гімн, Герб, Прапор.

     У святковий день педагоги та вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва гостинно зустрічали снігурівчан та гостей міста. Свято відвідали: голова районної ради Мєзіна Т.А., перший заступник голови Снігурівської РДА Верловицький С.В., керівник апарату райдержадміністрації Сокульська Н.В.

     В справжнє серпневе намисто злилися веселі розваги для дітей, концертна програма, ярмарок. Милували око неповторні рукотвори з різних видів народного мистецтва − вишивка, бісероплетіння, флористика, в’язання, народні ляльки, різноманітні сувеніри та аксесуари. Юні художники традиційно малювали на асфальті на запропоновану тему «Моя квітуча Україна». Поруч розмістилася не менш популярна станція «Аквагрим». Тут, на площі,  любителі шахів змагалися в турнірі.

     Діти залюбки взяли участь в ігровому етноквесті «З Україною в серці!». Малеча й підлітки, об’єднавшись у дві команди, виконували творчі, спортивні, інтелектуальні завдання кожної зі складних, заплутаних локацій. Вони змагалися у вправності, креативності, фізичній підготовці, аби не підвести команду та заробити переможні бали. Об’єднувала всі завдання одна тема − Україна, рідний край, його історія.

     Наприкінці квесту, коли підсумки було підведено, найкращих відзначено, на сцену вийшли найгарніші дівчата БТДЮ, щоб помірятися… косами. Перемогла у конкурсі Лазаренко Юлія.

     Концертними номерами присутніх привітали вихованці гуртків художньої самодіяльності.

     У ході свята директор БТДЮ Юдченко І.І. вручила кращим вихованцям грамоти за досягнуті успіхи.

     Переможців шахового турніру нагородила куратор філії громадської організації «Молодіжна організація «Наш край – 2.0» в м. Снігурівка Кос А.О.

     За ініціативи депутата Миколаїської обласної ради Закусілова А.М. усі присутні отримали солодкі призи.

     Свято пройшло цікаво, змістовно та в доброзичливій атмосфері.

 

Фалько О.М.,

керівник гуртка БТДЮ, депутат Снігурівської міської ради

 

 

^ Вгору ^