Сезон переможців

Дата опублікування:
14 червня 2018 року.

   Протягом весняно-літнього періоду навчання в Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва вихованці гуртків «Основи інформаційних технологій» та «Юні користувачі персонального комп’ютера» взяли участь у багатьох конкурсах та дистанційних курсах.

   Так, в обласному конкурсі з інформаційних технологій серед вихованців позашкільних навчальних закладів в номінації «Програмування» Слука Артем та Верловицький Владислав отримали III-ті місця, Космик Дарина – диплом за участь. У заочному обласному конкурсі анімаційних фільмів в номінації «Краща Scratch-анімація» Дарина посіла III-тє місце.

    Цікавим стало завершення дистанційного курсу з візуального програмування «IWillCode-2», його учасників нагородили сертифікатами та цінними подарунками. А саме: Космик Артем одержав навушники з мікрофоном, Купчишина Софія – led-лампу, Бунчук Марія, Верловицький Владислав, Космик Дарина — окуляри віртуальної реальності.

   Сертифікати про успішне завершення дистанційних курсівз програмування гуртківці також отримали і від Всеукраїнської ініціативи «Академія Кодування» та Всеукраїнського проекту «CodeClubUA».

    Діти отримали безліч емоцій і величезне задоволення, набули цікавого та потрібного досвіду з програмування, спробували кодувати та створювати авторські проекти, пізнали радість визнання своєї праці. Бажаю своїм вихованцям і надалі продовжувати підкорювати вершини різноманітних конкурсів, креативно розвиватися та самовдосконалюватися!

Грибок І.О., керівник гуртків

«Основи інформаційних технологій»,

«Юні користувачі персонального комп’ютера»

 

^ Вгору ^