Шануймо героїчну історію нашого народу!

Дата опублікування:
15 Жовтня 2019 року.

   14 жовтня-День українського козацтва,День захисника Вітчизни, свято Покрови. Для нас, українців, ці свята-національне та християнське символізують зв’язок поколінь, безсмертність героїчних традицій нашого народу. В нашій школі до цих дат було проведено ряд заходів. Для учнів початкових класів у залі пам’яті «Героям слава!» була проведена екскурсія «Герої не вмирають» та виставка експонатів (зброя зі сходу України). Екскурсію провели учень 11 класу Ханейчук Максим та вчитель історії Гавриляк Н.М.

   В актовій залі для учнів 5-11 класів був проведений захід, присвячений Дню козацтва, Дню захисника України. Ведучі , учениці 9-б класу Моїсеєва Ольга, Боброва Анастасія, Лубніна Юлія, ознайомили присутніх про звичаї та традиції козаків; героїчні подвиги наших захисників. Привітали зі святами наших хлопців-захисників та подарували пісню «Їхали козаки» у виконані Польної Дар’ї 5 клас, Лисенко Ірини 10 клас.

   В спортивній залі були проведені спортивні змагання між командами класів, а старші класи змагалися з волейболу.

   До Дня захисника України учні школи брали участь в акції «Напиши листа солдату». Зібрані листи, малюнки, обереги передані волонтерам для наших захисників. «Ми вдячні за те, що у нас мир та спокій! Щиро вітаємо вас, захисники зі святом!» – зверталися учні школи до наших солдат.

 

Вчитель історії

Гавриляк Н.М.

^ Вгору ^