сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

Реєстрація для участі в ЗНО 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. >> > >
                   
Щасливі ростуть козачата малі на рідній, барвистій, чарівній землі

Дата опублікування:
16 жовтня 2018 року.

   У  дошкільному навчальному закладі №2  завжди вшановувалися українські звичаї і традиції. Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України проведено спортивну розвагу «Щасливі ростуть казачата малі на рідній, барвистій, чарівній землі». Музичний керівник Кряквіна Л.С. і вихователь Шпак М.М. організували справжню феєрію спорту для дітей середньої і старшої груп.

   Весела розминка під музику налаштовувала всіх на позитивний настрій. А  цікаві змагання «Віджимання від підлоги», «Козаки-вершники», «Погрузи ядра в човен», «Переправ команду на острів», «Хто кого пересилить» нагороджувалися радісними оплесками й словами присутніх: “Іще-іще-іще” та “Дякуємо!”.

   В кінці змагань козачат нагородили «смачними» медалями й пригостили справжнім козацьким кулішем. Веселі, щасливі, з масою позитивних емоцій, козаки радо ділилися враженнями з друзями, вихователями, батьками.

   Хочеться, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, малята росли здоровими, сильними духом, цінували братство і згоду, бо вони є нащадки козацького роду!

Л.Бенько, вихователь-методист ДНЗ № 2  м.Снігурівка

^ Вгору ^