Ще один крок назустріч майбутньому

Дата опублікування:
2 жовтня 2018 року.

Реалізація Концепції «Нової української школи» вимагає нових підходів у викладанні. Та найперше має змінитися сам учитель. Цьому допомагає щоденне навчання, бо хто хоче досягти успіху – навчається впродовж усього життя.

   З 27 вересня по 30 вересня пройшло чергове навчання заступники директорів з навчально-виховної роботи Снігурівщини. Багато питань хвилює їх з приводу викладання у 1 класі нової української школи. Дієву допомогу надали викладачі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Разом із Печерською Марією Володимирівни занурились у особливості викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Як працювати із дітьми з особливими освітніми потребами розповіла Шашкова Анастасія Леонідівна. Практичні вправи цих викладачів були цікавими та мали практичне спрямування. Багато питань, що стосувались інклюзивної світи, були розв’язані в ході роботи. Третього дня курсанти довідались від Бурлаки Тетяни Юріївни, як використовувати шість цеглинок під час уроків у 1 класі. Ми грались, навчались, отримували задоволення від процесу спілкування. Останній день розкрив основні принципи успішного кооперативного навчання.

    Заняття носили не лише пізнавальний характер, а й мали практичну направленість: колеги мали можливість практично відпрацювати запропоновані завдання. Знання, що дістали на курсах, ми перенесемо в свої навчальні заклади, у свої педагогічні колективи.

     Бо нам вершити святу місію: з наших учительських рук у бурхливий і суперечливий світ має вийти Людина, молодий творець майбутнього. І нехай він хоч на краплю людніє від теплоти наших небайдужих сердець.

Стасишина Л.Й., ЗДНВР Олександрівської

ЗОШ І-ІІІ ступенів

^ Вгору ^