«Щедра годівниця для зимуючих птахів» у ЗДО №3

Дата опублікування:
17 грудня 2018 року.

   Зима – традиційна пора для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватися. З настанням холодів частина комах гине, частина впадає в зимову сплячку, а тому птахи поступово переходять на поїдання урожаю насіння й плодів.

   У періоди нестачі корму найбільш уразливими стають дрібні садові птахи. Процес травлення в птахів відбувається швидко й енергійно, а тому вони постійно потребують їжі. В наших силах врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички та всю зиму підгодовувати їх.

   Саме тому, в закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» була організована природоохоронна акція «Щедра годівниця для зимуючих птахів». Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи для виготовлення годівничок з різних матеріалів: фанери та дерев’яних брусків, які сприяли розширенню уявлень малюків про зимуючих птахів та можливість поспостерігати за ними.

   Активними учасниками природоохоронної акції, яку організувала вихователь Бєлогубова С.В. визнані вихованці середньої групи: Голубєв Я., Вишневська А., Рощенко Н., Середа І., Горєвой К., Казміров М., Грицаєнко К., Молдован Н.

   Найцікавіше – спостерігати за пташками, які радо смакують їжею, іноді б’ються між собою та весело стрибають, виконуючи різні трюки. Тепер на майданчику групи «Сонечко» можна спостерігати за тим, які пташки завітали до них у гості. Нехай буде смачно пташкам взимку!

    Велика подяка батькам за турботу, активну участь та небайдуже ставлення до життя дітей у садочку.

К.Бондаренко

Вихователь-методист ЗДО № 3

м.Снігурівка

 

^ Вгору ^