Щедрий подарунок

Дата опублікування:
26 грудня 2016 року.

Ось і надійшла чудова пора, якої з особливим нетерпінням чекають діти, — свято Миколая. Адже саме у цей день стаються дива, на які  з нетерпінням очікуємо увесь рік.

img_20161219_094251img_20161219_163924

Добрими  послідовниками Святого отця Миколая можемо бути всі ми. За підтримки Народного депутата України Андрія Олексійовича Вадатурського школярі району  побували в обласному Будинку культури, де відбулося театралізоване дійство на честь Дня Святого Миколая. У залі панувала святкова атмосфера. Всі присутні, від малого до великого, залишилися дуже задоволені побаченим. Були і на відкритті міської ялинки, що супроводжувалося цікавою концертною програмою. Також відвідали музей імені Верещагіна, де змогли насолодитися галереєю картин, майстерно виконаних  сучасними художниками.

 img_20161219_094534

Школярі навіть взяли участь у встановленні національного рекорду України з наймасовішого виконання колядки про Святого Миколая «Ой хто, хто Миколая любить». Наприкінці дня на нас чекали солодкі подарунки. Дорога додому була сповнена радістю та бурхливими враженнями.

Тож нехай Святий Миколай винагородить  Андрія Олексійовича за його доброту і щедрість.

                                                                                                                                           Коротка Кароліна,

                                                                                                         учениця 10 класу Снігурівської ЗОШ №4

^ Вгору ^