Щедрий Святий Миколай, до нас у гості завітай!

Дата опублікування:
20 грудня 2017 року.

   За традицією у Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва відсвяткували одне із найважливіших свят — День Святого Миколая. На нього запросили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів початкових класів Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4.

  У святково прибраній залі запрошені, гості оглянули виставку «По Вкраїні ходить Святий Миколай». Вироби представили вихованці гуртківдекоративно-ужиткового напряму та учасники районних конкурсів «Новорічна композиція», «Український сувенір».

   Янголи та сніжинки, ялиночки,народні іграшки, ялинкові прикраси – все зроблене з особливою любов’ю, притаманною дитячій наполегливості. Цьому посприяли цікаві інтерактиви для дітей: майстер-класи в арт-майстерні «Зимова феєрія», написання листів Святому Миколаю.

   Свято відкрили шановні гості Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської районної державної адміністрації та Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.З їхньою допомогою ведучі свята Мільковська Анна і Данилюк Вікторія, разом з усіма присутніми засвітили новорічну красуню-ялинку.

    Вихованці гуртків художньо-естетичного напряму показали виставу «У лісі перед днем Святого Миколая», погралися з присутніми у різноманітні ігри, потанцювали, піснями привітали усіх зі святом.

    На завершення діти отримали солодкі подарунки від Інни Володимирівни разом з Тетяною Андріївною та Костянтина Куцева, помічника народного депутата України А.Вадатурського.

    Підтримали і пораділи за своїх діток вдячні рідні.

    Навкруги вирувала атмосфера щастя, а значить свято вдалося на славу!

                                                                   Мороз О.Г.,

                                                                   культорганізатор БТДЮ

^ Вгору ^