Щиро вітаємо переможців ІХ Міжнародної виставки!

Дата опублікування:
25 жовтня 2017 року.

       24-26 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася IX Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» — найбільший представницький в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, що презентує досягнення національних і закордонних навчальних закладів.
Цьогоріч учасниками масштабного заходу стали й освітяни Снігурівщини – колективи Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка та Кобзарцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, гідно представивши свої досягнення, кращий досвід і творчі розробки, здобуті у ході реалізації завдань освітньої реформи.
Наявність грунтовних напрацювань у конкурсній номінації «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій» представила Кобзарцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, отримавши золоту медаль та диплом І ступеню.
Свій шлях до освіти майбутнього засвідчила Снігурівська районна гімназія імені Т.Г.Шевченка, підготувавши конкурсну роботу в номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу», за що стали володарями срібної медалі та диплома ІІ ступеню.
Відрадно, що директори закладів-переможців Ліщенюк С.В. та Пастухова Н.М. стали безпосередніми учасниками освітянського форуму.
Педагоги Снігурівщини щиро вітають колективи Кобзарцівської школи та Снігурівської гімназії з високими нагородами і бажають нових творчих досягнень!

Л.І.Мендус,
начальник відділу освіти РДА

^ Вгору ^