Щодня з англійською

Дата опублікування:
8 червня 2018 року.

    У наш час, з розвитком суспільства та появою інноваційних технологій, дуже важливого значення набули іноземні мови. Якщо раніше вони були необхідні виключно для перекладачів, дипломатів та політиків, то зараз немає такої сфери людської діяльності, де б не використовувались іноземні мови.

     З метою мотивації учнів до вивчення англійської мови на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 функціонує літній мовний табір «English every day» («Щодня з англійською»). Його відвідують 36 учнів 5-8 класів. Творчо працюють разом з учнями вчителі іноземної мови. Кожного дня для вихованців проводяться різноманітні заходи: «Уявна подорож англомовними країнами», розучування пісень, слухання казок англійською мовою.

     Педагоги Цибух Н.В., Ткаченко О.С., Церклевич Т.Ф. розповідають учням, що в умовах сьогодення знання іноземних мов є не тільки запорукою успішної кар’єри, а й показником освіченості людини, можливістю спілкуватися з іноземцями та знаходити друзів з усіх куточків світу. Крім того, людина також пізнає звичаї та традиції країни,  мову якої вивчає, знайомиться з її історією та культурою. Недарма кажуть: «Нова мова — новий світ!»

                                                                                          Риженко Л.Г., ЗДНВР

 

^ Вгору ^