Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

Дата опублікування:
1 листопада 2017 року.

   Природа створила все, щоб людина була щасливою. Яскраве сонце, чисту воду, чарівні весняні квіти, хвилі достиглого жита, тьохкання соловейка у лузі, і нас, людей – сильних, розумних, сміливих, здорових. І в цьому бутті кожній людині доводиться вибирати, адже, з рештою вона має на це право. А зроблений вибір буде правильним, якщо усвідомити кожному: хто Я є, ким хотів би стати у житті, що слід зробити, щоб досягти цього.

   З 01 жовтня по 31 жовтня  проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Не залишилась осторонь і шкільна бібліотека Широківської ЗОШІ–ІІІ ступенів. ЗДВР Чабан Є.Д.,педагогом-організатором Безклубюк С.Б і бібліотекарем Ткаченко Л.І. проведено усний журнал «Здоров’я».

  Перегортаючи сторінки усного журналу,учні з’ясували, що здоров’я —  найнеобхідніше у житті кожної людини, дізналися, як зберегти його на довгі роки,як стати щасливим і здоровим довгожителем.

  Перша сторінка називалася «Режим дня». Це розпорядок праці, відпочинку, харчування і сну. Малята охоче читали віршики. Друга сторінка журналу-  «Особиста гігієна» – наука про збереження і зміцнення здоров’я. Маленькі школярики завзято відгадували загадки. А наступною сторінкою журналу став «Активний відпочинок», де учні разом із лікарем Айболить провели «Танцювальну гімнастику». Останню сторінку  журналу  «Людина і довкілля» супроводила пісня у виконанні Жигун В., яка спонукала до осмислення значення здорового способу життя.

  Після зустрічі хочеться, щоб  кожен зробив свій власний вибір щодо здорового способу життя, адже саме він робить людину вільною і незалежною, дає їй сили і натхнення в усіх її справах і починаннях.

Ткаченко Л.І., бібліотекар Широківської ЗОШ

^ Вгору ^