Шкільного дзвоника наспіви

Дата опублікування:
8 Вересня 2016 року.

img_4300   1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. У 2016/2017 навчальному році Центральна ЗОШ І – ІІІ ступенів гостинно відкрила двері для 15 допитливих і непосидючих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Привела їх на лінійку перша вчителька  Прокопенко Л.В. – талановита, творча, невтомна чарівниця дитячого настрою і святкових розваг. Вони із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах. Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї  нашої школи. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину . img_4319img_4345

Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі. Скоро вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку – школу.

Директор школи Іванченко Л. П. привiтала з початком нового навчального року учнiв, батькiв та вчителів, побажала   нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році  діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися своїми вихованцями.

З привітальним словом виступили представник ПСП агрофірми «Роднічок» Дубовенко В. М. та представник обласного депутата Донченко О. В., які вручили першокласникам подарунки. Секретар Центральної сільської ради Мазурик А. П. побажала всім присутнім   міцного здоров`я, радості, невичерпної наснаги, успіхів у роботі та навчанні.

img_4324Пiд час урочистостей учні,  вчителі,  гості та  батьки   виконали Гімн України та вшанували  пам’ять воїнів, які загинули, виконуючи священний обов’язок громадянина України. Створили атмосферу патріотизму та додали гарного настрою танцювальні гурти, вбрані у яскраві святкові костюми.

Вітаємо всіх з початком нового навчального року. Успіхів, наснаги, досягнень, мудрості та розуміння!

 

О. П. Фещук, ЗДВР

 

^ Вгору ^