Школа новопризначених керівників

Дата опублікування:
28 лютого 2019 року.

      Відповідно до плану Снігурівського РМК 27 лютого 2019 року  на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась школа новопризначених керівників «Нове ім‘я» у формі кейс-семінару «Науково-методичне забезпечення освітнього процесу в сучасній українській школі».

      З вступним словом до присутніх звернулась в.о. завідувача Снігурівського РМК Горностай Л.В., яка наголосила про важливість виконання нормативної бази з питань навчальної та виховної роботи у контексті освітнього процесу в сучасній школі.

     Титаренко Д.В., директор школи, презентував відеоролик й шкільний сайт, який відображає  не тільки науково-методичну роботу а й життя учнів, що  позитивно впливає на  імідж закладу освіти.

    Риженко Л.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, доповіла про форми та методи методичної роботи, спрямовані на ефективне запровадження  Конценції нової української школи. Також вона розповіла присутнім про основні аспекти роботи з вчителями, які атестуються «Атестація педагогічних працівників. З досвіду роботи».

   Нартова С.М., вчитель історії, Воробйова Н.О., вчитель хімії, Одарченко С.Є., шкільний бібліотекар, продемонстрували методичний креатив-кейс  «Методичне портфоліо у міжатестаційний період».

Під час практичної частини учасники кейс-семінару активно працювали над проблемами:

  • «Вимоги до написання атестаційного листа та характеристики вчителя», провела Бєлєй Н.І., методист Снігурівського РМК
  • «Аналіз уроку, як цілісної складної педагогічної системи», провела Горностай Л.В., в.о. завідувача Снігурівського РМК. Присутні  проаналізувавши відео-уроки визначали їх основні аспекти.

Кейс заступника директора з навчально-виховної роботи.

Риженко Л.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, поділилась досвідом «Науково-методична робота та ведення ділової документації в закладі освіти».

Шиян О.В., методист Снігурівського РМК, означила послідовність підготовки та проведення ДПА в навчальному освітньому закладі.

Кейс заступника директора з виховної роботи.

Дмитрик Т.В., методист Снігурівського РМК, ознайомила заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів з організацією  та змістом виховної роботи в закладі загальної середньої освіти .

Система виховної роботи Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, як базового закладу освіти з реалізації Державної програми «Основні орієнтири виховання  дітей та учнівської молоді» виступили Титаренко О.А., заступник директора з виховної роботи  та Чура Є.А., педагог-організатор.

Усі виступи супроводжувалися вдало створеними мультимедійними презентаціями.

Елементи психологічного тренінгу, рефлексію  результатів «Відкритий діалог» провела Сазонова О.В., практичний психолог школи.

Шевченко К.С., вчитель інформатики, підготувала відеопідсумок «Ось так ми працювали».

Насамкінець  школи новопризначених керівників «Нове ім‘я» прийнято відповідні рекомендації.

Захід пройшов на належному методичному рівні.

Л. ГОРНОСТАЙ,

в.о. завідувача  Снігурівського РМК

                                      

^ Вгору ^