Шляхи козацької слави

Дата опублікування:
15 Вересня 2016 року.

Снігурівські скаути разом зі своїм керівником Пацкань О.М. взяли участь в Каховському міському відкритому молодіжному таборовому зборі «Соснова січ-2016».

img_2983-1

Цей захід проходив 7-11 вересня 2016року в сосновому бору біля міста Таврійська на березі Каховського водосховища.

 img_2984-1

Кожен із учасників мав можливість проявити себе в стрільбі з пневматичної зброї, з луку, ДАРТС, пройти вишкіл на байдарках, козацьких забавах. У спортивних змаганнях з теренової гри проявили себе такі учні: Время Іван, Ліщенюк Вікторія, Нижник Максим Пронцевич Владислав. У стрільбі з луку серед дівчат I місце виборола Отчиць Анна, серед хлопців – II місце посів Банзалов Артем. Були проведені навчання та здача заліків щодо надання долікарської медичної допомоги, теоретичні заняття, показові виступи від представників МВС, МНС, військового комісаріату. Дуже цікавою була гра «Дорога на Січ», що мала на меті перевіряти знання і уміння, необхідні захисникові Вітчизни.

img_2986-1

Неймовірним дійством біля вогнища відбувся Парад вишиванок. Переможці отримали нагороди: Пивовар Анатолій, Селезньов Артем, Потравко Віталій.

Ми вдячні всім організаторам та співорганізаторам, а саме: отаманам Каховського Козачого Товариства Олександру Глущенко та Миколі Огданцю, Херсонській територіальній громаді в особі Олега Синаєва та Михайла Запорожця. Миколаївському територіальному округу – Сергію Щербакову та козачці Тосі.

Відрадно, що на закриття таборового збору були запрошені наймолодші учасники, серед них, учень 6-А класу Время Іван.

Скаут-лідер ВМГО МОО

«Національна організація скаутів України»

Снігурівської ЗОШ I-III ступенів №1 Пацкань О.М.

^ Вгору ^