Шановні колеги! Надійшли підручники для учнів 2 класу (8 найменувань), 11 класу (8 найменувань), по одному найменуванню для 5, 6, 10 класу. >> > >
          
Січневі засідання освітян

Дата опублікування:
11 січня 2019 року.

     Відповідно до річного плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 11 січня 2018 року відбулися січневі засідання районних методичних об‘єднань вчителів-предметників, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи.

    У ході січневих засідань підведено підсумки роботи освітян за І семестр, окреслено  проблеми, визначено завдання на наступний навчальний період.

      Під керівництвом кураторів-методистів та голів РМО вчителі кожної предметної секції працювали над нагальними питаннями:

 • шляхи підвищення фахової майстерності педагогів;
 • проведення майстер-класів, аукціон педагогічних ідей;
 • підготовка до ЗНО-2019;
 • звіт про курси підвищення кваліфікації;
 • огляд новинок науко — методичної літератури;
 • аналіз результативності навчання учнів і вихованців та їх участь у розвивально-виховних заходах.

Виступи учасників зібрання супроводжувалися мультимедійними презентаціями, відео фрагментами уроків.

    Керівниками РМО зроблено аналіз участі педагогів у методичних заходах обласного й всеукраїнського рівнів та учнів – у конкурсах, олімпіадах, МАН, турнірах, акціях, змаганнях.

      Соловьова Наталія Андріївна, представник підприємства «Гончаров»  (виробник інтерактивних дошок), провела з учителями перших класів навчання щодо користування  інтерактивною дошкою.

     Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори акцентували особливу увагу на питаннях національно-патріотичного виховання, формуванні у молоді мотивації до здорового способу життя та реалізації партнерства школи і батьківської громади.

    Для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  проведено інформаційно-методичну нараду.

     Підсумком січневих засідань стало вироблення рішень та рекомендацій щодо покращення навчально-виховного процесу у закладах району.

 

 

 

^ Вгору ^